fbpx

Szkolenia

Chcesz skutecznie działać w marketingu internetowym?

Zawrotna liczba kursów, mnogość informacji sprzecznych ze sobą, wysyp specjalistów na rynku… I w tym Ty! Chcesz skutecznie działać, a może nawet pracować w social mediach, ale sama nie wiesz, komu możesz zaufać. Też to wszystko przerobiłam!


I to właśnie ten chaos informacyjny stał się jednym z powodów, dla których zaczęłam szkolić. Bo wiem, czego brakuje na rynku osobom, które teraz są w miejscu, w którym byłam i ja. Wiem, na co zwracać uwagę i co aktualnie jest ważne w działaniach marketingowych w mediach społecznościowych. Chcesz poznać tajniki pracy w social mediach i rozwinąć swoje umiejętności?

Wybierz szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb!

Prowadzę szkolenia przygotowujące do pracy jako social media manager, ale również poszerzające Twoją wiedzę o mediach społecznościowych i marketingu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam:

PROGRAM: AKADEMIA SOCIAL MEDIA MANAGERA

Intensywny program mentoringowy dla przyszłych social media managerów. Irytuje Cię szukanie wiedzy w setkach różnych źródeł? Tu znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do pracy w social mediach. Od laika do specjalisty, tylko w 2,5 miesiąca!

SZKOLENIE ONLINE: SOCIAL MEDIA FREELANCER

Szkolenie dla osób chcących zostać freelancerami i zarabiać na prowadzeniu mediów społecznościowych małych i średnich firm. Chcesz przejść z etatu na freelance? Rozwijać się w pojedynkę i pracować nad najlepszymi projektami? To szkolenie dla Ciebie!

E-booki

Może jesteś z tych, którzy wolą czytać, niż słuchać i oglądać? Jeśli tak, to musisz poznać moje e-booki edukacyjne. Obiecuję Ci, że są napakowane wiedzą od pierwszej do ostatniej strony i znajdziesz w nich odpowiedzi na większość swoich pytań związanych z mediami społecznościowymi.

ONLINE MARKETING CLUB

Jedna platforma subskrypcyjna, wiedza z wielu obszarów marketingu. Co miesiąc dostęp do nowych szkoleń różnych ekspertów. Online Marketing Club działa jak Netflix – płacisz co miesiąc określoną kwotę, a w zamian otrzymujesz dostęp do szkoleń z różnych dziedzin marketingu. Brzmi genialnie, prawda? Jesteś gotowy na poznanie marketingu od A do Z?

A MOŻE POTRZEBUJESZ SZKOLENIA SZYTEGO NA MIARĘ?

Bo właśnie takie są moje szkolenia indywidualne. Napisz do mnie wiadomość wraz z tematem, który wstępnie Cię interesuje, a przygotuję ofertę specjalnie dla Ciebie lub Twojego zespołu! Prowadzę dedykowane szkolenie stacjonarne oraz online.

Dlaczego ja?

Zapomnij o nauce podstaw, które znajdziesz za darmo w internecie.

Moje szkolenia bazują przede wszystkim na doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z klientami z wielu branż oraz sprawdzonych źródłach wiedzy. Bez mówienia w kółko o tym samym - tylko praktyczne informacje!

Przeszkoliłam ponad 2000 osób

podczas szkoleń stacjonarnych i online (ich opinie możesz zobaczyć niżej!).

Stale inwestuję w swój rozwój, jestem na bieżąco z aktualną wiedzą o marketingu.

Brałam udział w szkoleniach prowadzonych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem (m.in. u Pawła Tkaczyka, Artura Jabłońskiego czy Piotra Chmielowskiego) i cały czas jestem żądna nowej wiedzy!

Indywidualne podejście

Każdą osobę na moim szkoleniu traktuję indywidualnie i chcę, aby wyszła w 100% zadowolona z przekazanej wiedzy. Nigdy nie pozostawiam pytań bez odpowiedzi, a jeśli

Co otrzymują uczestnicy moich szkoleń?

Luźną atmosferę (100% no stress!)

Q&A trwające do ostatniego pytania

Rozwianie wszystkich wątpliwości dotyczących danego tematu

Materiały dodatkowe i prezentację

Certyfikaty imienne po każdym szkoleniu

Projekt bez tytułu-4

Miesiąc dostępu do nagrań online

Grupa na FB dla uczestników szkoleń

Zobacz, co o moich szkoleniach mówią uczestnicy 🙂

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?
A może interesuje Cię oferta szkolenia indywidualnego?

Napisz do mnie i porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

Kontakt

SKORZYSTAJ
Z FORMULARZA

ZADZWOŃ

NAPISZ NA ADRES

kontakt(at)content-lady.pl