fbpx

Online Marketing Club - Twój marketingowy Netflix

Jedna platforma, wiedza z wielu obszarów marketingu. Co miesiąc dostęp do nowych szkoleń różnych ekspertów.

Jesteś gotowy na poznanie marketingu od A do Z?

Gdy rozpoczynałam przygodę z marketingiem internetowym, moim największym problemem było szukanie wiarygodnych źródeł wiedzy. Wertowałam strony internetowe, blogi, różne artykuły – większość z nich pobieżnie omawiała zagadnienia marketingowe.

Szukając wartościowych i konkretnych szkoleń, napotykałam takie, które często były naprawdę drogie, a mówiły o podstawach, które mogłam znaleźć sama w Google. I to za darmo. Czyli pieniądze wyrzucone w błoto.

Od początku wiedziałam, że chcąc pracować w marketingu, muszę mieć pojęcie nie tylko o dziedzinie, w której chcę się specjalizować (czyli social media marketingu), ale też o pokrewnych.

Dlaczego?

Bo marketing jest jak pajęcza sieć, w której wszystko jest ze sobą powiązane. Jedna dziedzina marketingu oddziałuje na kolejną. Ale jak zrozumiesz zależności między nimi, stajesz się o wiele skuteczniejszy w swojej specjalizacji. Byłam pewna, że jeśli pójdę tą drogą, będę w stanie dowozić lepsze wyniki moim klientom i z sukcesem rozwinę swój biznes. 

Dlatego godzinami:

siedziałam przy książkach

dotyczących marketingu i tematów pobocznych

przeglądałam YouTube i Instagram

w końcu można tam znaleźć mnóstwo wiedzy

czytałam branżowe artykuły

polskich i zagranicznych specjalistów od marketingu

Wszystko byłoby okej, gdyby nie to, że zajęło mi to mnóstwo czasu! Gdybym miała tę wiedzę zebraną w jednym miejscu, mogłabym szybciej rozwinąć swój biznes, ale też efektywniej wspierać moich klientów i osiągać z nimi jeszcze lepsze wyniki.

Nie bez powodu mówią, że czas jest na wagę złota. Dlatego chcąc pomóc Ci oszczędzić setki godzin na szukaniu wartościowych informacji, ale też Twoje ciężko zarobione pieniądze, stworzyłam…

Online Marketing Club

czyli Twój marketingowy Netflix o każdej porze dnia i nocy!

Dobrze czytasz! Online Marketing Club działa jak Netflix – płacisz co miesiąc określoną kwotę, a w zamian otrzymujesz dostęp do szkoleń z różnych dziedzin marketingu. Brzmi genialnie, prawda?

Przed Tobą na początek kursy w takich modułach jak:

Media społecznościowe

Canva

Copywriting i content marketing

Wordpress

Video

Facebook i Instagram Ads

… i wiele, wiele innych!

Co ważne, Online Marketing Club rozwija się razem z Tobą!

Na start otrzymujesz pulę różnych wideo-szkoleń, a co miesiąc na platformę wskakują nowe, napakowane wiedzą materiały.

Od Ciebie zależy, co chcesz akurat oglądać!

Jeśli...

planujesz zawodowo zajmować się marketingiem internetowym, ale nie masz kasy na szkolenia za setki czy tysiące złotych,

działasz w marketingu online i chcesz mieć dostęp do wiedzy z wielu dziedzin w jednym miejscu,

prowadzisz swój mały biznes, w którym sam zajmujesz się marketingiem i potrzebujesz informacji z różnych obszarów tematycznych

... to Online Marketing Club jest miejscem,
w którym rozwiniesz umiejętności na których Ci zależy, a co miesiąc dostaniesz nowe marketingowe mięso!

Online Marketing Club oznacza:

1. Rozwój w wielu dziedzinach marketingu

Dołączając do Clubu masz dostęp do puli szkoleń na start, ale to Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć danego dnia. Platforma jest otwarta 24/7, co oznacza, że o dowolnej porze możesz włączyć wybrane wideo i poszerzyć swoją wiedzę. Pamiętaj, że każdego pierwszego dnia miesiąca wskakują nowe szkolenia dotyczące marketingu!

2. Kompetencje, które docenią Twoi klienci

Dzięki wiedzy z różnych dziedzin marketingu, Twoje kompetencje wzrastają, a wraz z nimi skuteczność Twoich działań! Specjalistów za którymi stoi jakość wciąż brakuje na rynku – Ty możesz stać się jednym z nich!

3. Duże oszczędności dla Twojego portfela

Miesięczny dostęp do Online Marketing Clubu to tyle, co kawa i ciastko na mieście. Niewiele, prawda? A w zamian za to otrzymujesz comiesięczny pakiet szkoleń, które poza Clubem kosztują kilkanaście razy tyle! Twoja biblioteka szkoleń rośnie razem z Tobą 🙂 

Kto tworzy Online Marketing Club?

Projekt bez tytułu-4

Nazywam się Maja Strzelecka i wiem, że dobry pomysł oraz wartościowa treść to klucz do serc wszystkich ludzi. Pokazuję, jak tworzyć content i budować kanały social media, które przyciągają społeczność i pomagają osiągać wyznaczone cele.

Przeszłam drogę od raczkującego specjalisty ds. marketingu do przedsiębiorcy budującego własną markę, dlatego doskonale wiem, co robić w internecie, by zostać zauważonym… I z wielką pasją dzielę się tą wiedzą z innymi! Wydaję e-booki, udzielam konsultacji, prowadzę intensywne programy edukacyjne dla młodych social media managerów, a w moich szkoleniach wzięło udział już kilkaset osób.

Online Marketing Club to mój najnowszy projekt dla osób chcących odkrywać różnorodny świat marketingu internetowego i skutecznie działać online.

Poznaj Ekspertki i Ekspertów Online Marketing Club

Oprócz szkoleń ze mną wiedzę przekażą Ci inni zaproszeni eksperci – specjaliści w swoich dziedzinach. Podczas intensywnych szkoleń otrzymasz od nas konkretną dawkę wiedzy z dziedziny, w której się specjalizujemy. Wszystko prostym językiem i w przystępny sposób, abyś mógł/a od razu wykorzystać informacje w praktyce.

Zespół ekspertów Online Marketing Clubu będzie powiększał się z miesiąca na miesiąc. Moduły poprowadzą między innymi:

Aga Wróblewska

WordPress

Ekspertka od marketingu internetowego i UX Design. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobywała w działach marketingu i rozwoju aplikacji w największych polskich bankach. Zarządzała 7-cyfrowymi budżetami marketingowymi, wdrażała strategie i tworzyła media plany. Projektowała bankowość internetową i systemy transakcyjne. Wyróżnia ją holistyczne podejście do działań online, a jej strony internetowe to skuteczne narzędzia sprzedażowe. Obecnie jest przedsiębiorczynią i wspiera w wejściu do Internetu oraz prowadzeniu dochodowych biznesów. Projektuje użyteczne i intuicyjne strony www, sklepy oraz platformy kursowe. CEO w skutecznestudio.pl. 

Mikołaj Ulikowski

Facebook Ads

Specjalista od marketingu internetowego z ponad 3-letnim doświadczeniem. Jego największą mocą są kampanie reklamowe Facebook Ads, które przynoszą realne wyniki, a nie rozczarowanie. Dla swoich klientów przekroczył już grubo ponad 1 milion PLN przychodu z reklam na Facebooku. Posiada doświadczenie w branżach: fotografia, szkoły językowe, fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła, studia tatuaży, finanse, nieruchomości, fashion, biżuteria, IT, e-commerce, Lead generation. Współautor wielu kursów online i e-booków, które wygenerowały ponad 200 000 PLN przychodu w roku 2021 – branża animacyjna. Ma na swoim koncie szkolenie z e-marketingu dla pracowników Ambasady Amerykańskiej.

Jowita Jodko

Copywriting

Copywriterka i social media managerka, która zamiast drogi prawniczej, wybrała podążanie za marzeniami i pasją. Teraz pisze teksty angażujące społeczność i zwiększające sprzedaż oraz wspiera przedsiębiorców w efektywnym działaniu w social mediach. Stale rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, bo wie, że w marketingu nie można zatrzymać się w miejscu. 

Alicja Feuerring

Video

Niecodzienny video mejker — uczy prostych sztuczek przy pomocy montażu, które sprawią, że Twoje filmy będą kreatywne i wprawią w osłupienie konkurencję.
 
Rzuciła bycie ekspertem na Instagramie, tworzy tam teraz estetyczne stories oraz zaraża dystansem do social mediów. Jest również wizualnym projektantem profili 🙂
Joanna Fabisiak

Canva

Jest współtwórczynią platformy Akademia Canvy oraz autorką kursu Opanuj Canvę do perfekcji i zostań Canva Master. Na co dzień pracuje w agencji marketingowej na stanowisku graphic designer & content creator. Dodatkowo na profilu @j.createmedia uczy, jak wykorzystać Instagram do rozwoju swojego biznesu oraz jak tworzyć grafiki w Canvie. Przez ostatnie dwa lata przeprowadziła kilkadziesiąt live’ów, webinarów oraz szkoleń na temat Instagrama i Canvy.

Karolina Serafin

Video, Reels

Robi kino telefonem – 10 lat doświadczenia w telewizji nie poszło na marne! Dziś wiedzę zdobytą w tradycyjnych mediach wykorzystuje tworząc swój kanał komunikacji w mediach społecznościowych i ucząc robić wideo z wykorzystaniem telefonu i aplikacji. To da się zrobić 🙂

Nauczy Cię jak robić ciekawe reelsy i nie tylko wykorzystując proste narzędzia!

… a to dopiero początek!

"Czyli… co otrzymam dołączając do Online Marketing Clubu?”

Już Ci mówię!

Dostęp do szkoleń z tematycznych modułów takich jak: media społecznościowe, SEO, copywriting, wideo, Facebook i Instagram Ads, newsletter, WordPress, Canva… – to na początek!

Szkolenia ode mnie i innych specjalistów-praktyków w swoich dziedzinach – prawdziwe mięso marketingowe (vegan friendly ;)).

Materiały dodatkowe.

Szkolenia bonusowe.

Co miesiąc nowe wideo-szkolenia, bo platforma rozwija się razem z Tobą!

Nielimitowany dostęp do platformy 24/7 – to Ty wybierasz, kiedy zdobywasz wiedzę.

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku tylko dla klubowiczów, gdzie zadasz swoje pytania, rozwiejesz wątpliwości i zawsze otrzymasz pomoc ode mnie i innych marketingowych freaków.

Online Marketing Club kosztuje 42 zł miesięcznie, czyli tylko 1,40 zł dziennie.

Co kilka tygodni cena będzie wzrastać ze względu na coraz większą liczbę materiałów. Ale jeśli kupisz teraz i będziesz cały czas opłacać subskrypcję, to nawet za rok cena pozostanie dla Ciebie ta sama - najniższa i niedostępna dla nowych klubowiczów.

Właśnie teraz możesz zainwestować w swój rozwój niewielką kwotę, a długofalowo zyskać umiejętności pożądane na marketingowym rynku pracy!

Cennik dostępów do Online Marketing Club

42 zł

dostęp na 1 miesiąc
(płatny co miesiąc)

tylko 1,40 zł/dziennie

209 zł

dostęp na 6 miesięcy
(1 miesiąc gratis)

tylko 1,16 zł/dziennie

419 zł

dostęp na 12 miesięcy
(2 miesiące gratis)

tylko 1,14 zł/dziennie

Zostań klubowiczem i zyskaj…

dostęp do regularnie aktualizowanej bazy szkoleń

co miesiąc nowe wideo-szkolenia

szkolenia od specjalistów w swoich dziedzinach

materiały dodatkowe

szkolenia bonusowe

nielimitowany dostęp do platformy 24/7

dostęp do prywatnej grupy na Facebooku tylko dla klubowiczów

gwarancja niezmienności ceny

tylko 1,40 zł dziennie

w każdej chwili możesz anulować subskrypcję - zero zobowiązań!

Często zadawane pytania:

Oczywiście, w formularzu zakupu podaj dane swojej firmy, a w mailu zwrotnym otrzymasz fakturę.

Twoja opłata za dostęp do Online Marketing Clubu będzie pobierana automatycznie z karty, którą podasz przy płatności – nie musisz nic więcej robić. 🙂

Oczywiście. Jeśli chcesz przerwać subskrypcję, możesz to zrobić w dowolnie wybranym momencie. Dostęp do Clubu będziesz miał do końca okresu rozliczeniowego.

Nie! W cenie, którą zapłacisz, jest pełen dostęp do Clubu i materiałów w nim zawartych.

Każdego pierwszego dnia miesiąca na platformie będą nowe szkolenia z kilku wybranych modułów.

Taki jest plan na przyszłość! Dowiesz się o tym pierwszy, gdy tylko nowy moduł zostanie wprowadzony.

Niestety nie. Gwarancja niezmiennej ceny (nawet mimo podwyżek) jest wyłącznie dla klubowiczów, którzy co miesiąc opłacają dostęp do platformy. Jeśli zrezygnujesz, a np. za kilka miesięcy postanowisz odnowić dostęp, zrobisz to w aktualnie dostępnej cenie miesięcznej – na 100% wyższej od teraźniejszej.

Poznaj opinie o moich szkoleniach

Współpraca z Mają to pełen profesjonalizm. Rytm szkolenia dostosowany do potrzeb grupy. Dużo wiedzy, porad i praktycznych wskazówek. Cudowna prowadząca, która w przejrzysty sposób poprowadzi przez meandry mediów społecznościowych :)Dużo materiałów pomocniczych w trakcie i po szkoleniu. Bardzo polecam współpracę z Mają, ponieważ to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 

Maja podczas kursów przedstawia same konkrety, służy radą i wsparciem na każdym etapie. Dzięki jej szkoleniom (a także samej Mai) obrałam ścieżkę zawodową, dzięki której zaczęłam realizować swoje marzenia!

Jeżeli zastanawiasz się czy warto skorzystać z kursów Majki, to mówię Ci, że szkoda czasu na szukanie czegoś innego!

Korzystaj – a zobaczysz ile dobrego wyniesiesz!

Szerze mówiąc Maja to najlepsze co mogło mi się przydarzyć i to już na samym początku mojej zajawki Social Media 🤩 Dzięki Mai, może nawet nieświadomie, nawet w chwilach kryzysu nie zrezygnowałam 🙈Z samego bloga i wpisów można się dowiedzieć mnóstwoo rzeczy!🤩 Zawsze chętnie doradzi i pomoże, nie tylko jeżeli wykupisz jej kurs czy szkolenie ale już dużo wcześniej. To po prostu dobra osóbka 💚 Opieka podczas szkolen, ciągły kontakt a przede wszystkim ogrom wiedzy, którą się dzieli! Nawet po zakończeniu szkoleń. Gdybym miała na własną szukać i się dowiadywać zajęłoby mi to wieki, a tutaj jeszcze wszystko jest świetnie przekazane w prosty sposób, bez owijania 🙂  To po prostu dobry wybór!

Jestem wirtualną asystentką, która rozwija się w obszarze prowadzenia social media dla klientów biznesowych.

Brałam udział w szkoleniach organizowanych przez Maję, dały mi one wiedzę merytoryczną i praktyczną. Przełamały bariery i otworzyły oczy na ważne aspekty. Maja jest osobą ciepłą i wspierającą. Jej szkolenia są ciekawe i profesjonalnie prowadzone. Świetny kontakt powoduje, że nawet po kursie Maja odpowiada na pytania i doradzą w rozwiązaniu problemu. 

Z całym sercem polecam szkolenia organizowane przez Conent Lady.

Maju dziękuję, za przekazanie wiedzy w sposób zrozumiały😊

Każde ze szkoleń Mai to czyste mięcho – bez lania wody. Uczestniczyłam w kilku spotkaniach i każde sprawiało, że mój mózg był nawet bardziej napełniony niż brzuch po zjedzeniu ostatniego kawałka świątecznego serniczka. Polecam wszelkie szkolenia Mai z całego serca, na pewno nie zakończycie ich z niedosytem wiedzy!

Dołącz do Online Marketing Club i zdobądź umiejętności marketingowe, które przełożą się na wysokie wyniki i lepsze zarobki!